261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Bazénový vysavač Star Vac (igelitový obal)

Bazénový vysavač Star Vac  (igelitový obal)

Bazénový vysavač pro všechny typy nadzemních i zapuštěných bazénů. Dodáváno v igelitovém obalu.

Datum: 25.6.2015 08:30 Odpovědi: 18

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Milan Datum:8.3.2017 15:57

sítko

Dobrý den. Lze k tomuto vysavači dokoupit samostatně sítko na hrubé nečistoty? to původní mi sežraly myši. Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:9.3.2017 14:59

Re: sítko

Dobrý den, můžete jej koupit zde: https://www.marimex.cz/sitko-filtracni-k-vysavaci-star-vac/
Autor:Ivava Palášková Datum:12.8.2015 08:53

bazénový vysavač

Dobrý den, mám bazén od Mountfieldu SWING, vaši filtraci ProStar 4, mohu si k tomu pořídit tento bazénový vysavač. děkuji Palášková
Autor:Jiří Laburda Datum:12.8.2015 09:24

Re: bazénový vysavač

Dobrý den, pokud na bazén napojíte hadice, tak lze vysavač samozřejmě použít. Hadice má průměr 32 mm.
Autor:Roman Datum:8.8.2015 12:28

sací nadstavec

Zakoupil jsem tento vysavač vysává vcelku dobře bohužel má jeden zásadní nedostatek z kterého jsem velmi zklamán, kartáč který jezdí po dně bazénu se při každém zpětném pohybu převrátí a není ho možno tímto způsobem používat většina ostatních produktů tohoto typu má v ohybu pružinu která ho přitlačuje ke dnu nebo závaží v těle kartáče. Vzhledem k tomu že vysáváte do dálky je práce s tímto produktem dost obtížná už s konstrukce výrobku nepředpokládám že je možná nějaká náprava a je to škoda
Autor:Jiří Laburda Datum:8.8.2015 21:57

Re: sací nadstavec

Dobrý den, tento vysavač je na používání velmi jednoduchý a práce s ním je snadná, pokud vysáváte pomalu, abyste nerozvířil usazeniny na dně. Potom nejsou potřeba závažíčka nebo pružiny - stačí jen citlivě posunovat vysavač po dně a bude vysávat kvalitně.
Autor:Svatava Radkovičová Datum:4.8.2015 08:31

Vysavač Star Vac

Dobrý den, je možné zakoupit náhradní hadici k tomuto vysavači? Děkuji
Autor:Tomáš Muller Datum:4.8.2015 09:04

Re: Vysavač Star Vac

Dobrý den, pro vysavač můžete použít tuto hadici v metráži http://www.marimex.cz/hadice-o-prumeru-32-mm-delka-1-25-m/.
Autor:Suchoňová Datum:28.7.2015 21:58

vysavač

Dobrý den, je možné použít vysavač na bazén Bestway 3,05 s kartušovou filtrací? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:29.7.2015 11:14

Re: vysavač

Dobrý den, předpokládáme že ano, pokud ho připojít na průchod stěnou bazénu.
Autor:Roman Jelínek Datum:23.7.2015 12:24

použití vysavače

rád bych se zeptal můžu tento vysavač používat když mám bazén sestavený a napuštěný zaráží mě totiž to napojení na skimer nebo průchod stěnou nemáte nějaká schémata pro připojení mám bazén orlando 3,66m s filtrací PRO STAR4
Autor:Jiří Laburda Datum:23.7.2015 16:06

Re: použití vysavače

Dobrý den, pro připojení vysavače na skimmer bazénu Orlando budete potřebovat tuto redukci: http://www.marimex.cz/prechodka-pro-vysavac-na-skimmer-olympic/ .
Autor:Martin Pelikán Datum:6.7.2015 11:26

Adaptér k vysavači Star Vac

Dobrý den,
V nabídce u vysavače Star Vac uvádíte dva adaptéry na připojení. V manuálu se uvádí tři. Zajímá mě jaký je průměr adaptéru nabízeného u vysavače. Děkuji za info.
Autor:Jiří Laburda Datum:7.7.2015 08:25

Re: Adaptér k vysavači Star Vac

Dobrý den, u vysavače je adaptér o průměru 8 cm, který se napojuje na průchody stěnou bazénu.
Autor:David Kuška Datum:4.7.2015 16:59

Použití k bazénu Florida Junior

Dobrý den, lze bazénový vysavač Star Vac (igelitový obal) napojit na u vás letos zakoupený bazén Florida Junior 1,5x2,2x0,6 m nebo potřebuji ještě nějakou redukci ???
Děkuji za odpověď
Kuška David
Autor:Jiří Laburda Datum:7.7.2015 08:58

Re: Použití k bazénu Florida Junior

Dobrý den, pokud máte u bazénu napojenou bazénovou filtraci, tak máte i průchody stěnou bazénu a na ně vysavač napojíte.
Autor:Pospíšilová Datum:1.7.2015 18:18

Písek

Dobrý den, dokáže tento vysavač vysát přes kartušovou filtraci písek ? Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:1.7.2015 21:17

Re: Písek

Dobrý den, s kartušovou filtrací má tento vysavač menší sílu sání - předpokládám ale, že když použijete užší hibici na vysávání, tak s ní písek vysajete.  
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení